KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969204
nr 1296 9204
Birger Welander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 34x60 cm
Birger Welander, svensk målare född 1916.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:54:41
9/12 18:39:20